Zachęcamy do zgłaszania usterek występujących na Szwederowie

Przypominamy o aplikacji mobilnej oraz stronie internetowej za pomocą których możemy zgłosić miejskie usterki. Aby przejść do strony kliknij na link www.dbamy.bydgoszcz.pl.
Aplikację mobilną trzeba zainstalować na telefon. Dostępne są wersje na Android i iOS. Zachęcamy do ściągnięcia aplikacji i zgłaszania napotkanych usterek czy elementów wymagających zmian.
Jak działa aplikacja
Po wybraniu odpowiedniej kategorii, trzeba krótko opisać problem, podać dokładną lokalizację na mapie oraz dołączyć dokumentacje fotograficzną. Jeżeli temat jest trudny do opisania w kilku zdaniach, warto podać swój numer telefonu w razie ewentualnych pytań. Po wypełnieniu formularza, wystarczy wysłać zgłoszenie. W ciągu kilku godzin otrzymacie Państwo bieżące informacje w zgłoszonej sprawie. Od początku do końca zgłoszenia mamy podgląd jego statusu – dzięki temu na bieżąco wiemy co dzieje się w danej sprawie. Prosimy pamiętać, że system nie służy do zgłaszania spraw związanych z bezpośrednim zagrożeniem życia lub zdrowia, które należy zgłaszać na numer alarmowy 112…więcej