Czy to już jesień? MDK zaprasza na imprezę do “Jordaniaka”

Impreza “Czy to już Jesień?! – integracyjne spotkanie wielopokoleniowe, stanowi kontynuację cyklu imprez w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, pn. ZOSTAW SWÓJ ŚLAD. Pragniemy zaprosić rodziny do wspólnej aktywności na świeżym powietrzu w myśl maksymy ” w zdrowym ciele, zdrowy duch!” A także nawiązując do postaci naszego patrona dr Henryka Jordana pioniera wychowania fizycznego. W sobotę 10.10.2020 w “Jordanku” dla każdego będzie coś interesującego! Gry integracyjne, zawody sprawnościowe, pokazy, zabawy zręcznościowe i podwórkowe to dla dzieci w grupach wiekowych. Występ klauna z pewnością zachwyci maluchy.
Wybierzemy MISTRZA Strzelców, to niespodzianka dla Tatusiów. Zumbowe szaleństwo – to atrakcja przygotowana dla Mam!
Będziemy odkrywać szyfry oraz niespodzianki w „Ogrodzie zagadek”, jeździć na hulajnodze a wszystko pod czujnym okiem grupy ratownictwa PCK. Po aktywnościach ruchowych, rodziców zaprosimy do muzycznej kawiarenki na aromatyczną kawę i coś słodkiego przy jesiennych nutach, a dzieciaki spędzą czas w kinie sferycznym (dwa seanse dostosowane do wieku i zainteresowań naszych uczestników, tych młodszych i tych starszych), a potem na owocowych warsztatach kulinarnych.

Będzie zdrowo, kolorowo i pysznie! Na zakończenie wspólnie zrobimy pizze pod bacznym okiem kucharzy z restauracji Pizza i Gitara. Najwytrwalsi uczestnicy imprezy rozegrają krótki mecz piłki nożnej z udziałem rodziców, nauczycieli i starszych wychowanków. Zwycięzcy otrzymają Puchar, a rodziny uhonorowane zostaną pamiątkowy medalami. Przed nami moc atrakcji i sportowych wrażeń.
więcej na stronie MDK