Spotkanie przy pomniku Marii Konopnickiej

23 maja mijają 184 lata od urodzin Marii Konopnickiej. Za nami kolejne tradycyjne spotkanie pod pomnikiem Marii Konopnickiej z okazji jej urodzin! 📚 W tym roku odwiedziły nas przedszkolaki z grupy „Kangurki” z Przedszkola Sióstr Elżbietanek. Nasza zaprzyjaźniona pani bibliotekarka, pani Dominika, przeczytała dzieciom wiersz pod tytułem „Stefek Burczymucha”, a na koniec wręczyliśmy maluchom drobne prezenty i zapaliliśmy symboliczny znicz. 👧🧒 To była świetna okazja, by zaszczepić w najmłodszych miłość do literatury i spędzić wspólnie czas.
Pragniemy serdecznie podziękować dzieciom, nauczycielom, rodzicom, pani Dominice oraz wszystkim zaangażowanym przedstawicielom Rady Osiedla Szwederowo. Wielkie podziękowania dla pani Asi z kwiaciarni za piękny bukiet oraz dla agencji PZU Andrzej Grubczyńskiego i pani Anity za upominki dla dzieci. Dziękujemy Targowisku Szwederowo za słodycze.