Archery Tag w ramach III edycji Szwederiady rok szkolny 2023/2024

Dzisiaj 17 kwietnia w sali gimnastycznej Międzynarodowej Szkoły Podstawowej Sokrates na ulicy Dąbrowskiego 8 odbył się przedostatni turniej cyklu tegorocznej Szwederiady – Archery Tag, czyli zawody łucznicze. Zawody polegały na strzelaniu z łuku do celu. Rozgrano cztery serie strzałów, każdy zawodnik z drużyny wykonał dwa strzały do celu w jednej serii, jeden po drugim. Przyjęto punktację: czerwone pole 1 punkt, czarne pole 2 punkty, środek (małe czarne pole) 3 punkty.
Wyniki turnieju: 
1 miejsce 🥇 Katolicka Szkoła Podstawowa (3 punkty Szwederiady)
2 miejsce 🥈 miejsce Szkoła Podstawowa nr 30 (2 punkty Szwederiady)
3 miejsce 🥉 miejsce Szkoła Podstawowa nr 41 (1 punkt Szwederiady)
Tym razem nie poszczęściło się Międzynarodowej Szkole Sokrates i Szkole Podstawowej nr 63

Dziękujemy gospodarzom turnieju za organizację i ciepłe przyjęcie. Gratulujemy zwycięzcy 💪💪💪
Klasyfikacja Szwederiady sportowej po czterech z pięciu zaplanowanych zawodów:
1 miejsce Katolicka Szkoła Podstawowa – 8 punktów
2 miejsce Szkoła Podstawowa nr 30 – 6 punktów
3 miejsce Szkoła Podstawowa nr 63 – 5 punktów
4 miejsce Szkoła Podstawowa nr 41 – 4 punkty
5 miejsce Międzynarodowa Szkoła Sokrates – 1 punkt
Kwestia zwycięzcy pozostaje nadal otwarta.😱 Przed nami ostatni turniej, czyli sztafetowe biegi przełajowe i 3 punkty do zdobycia. Zwycięzcą pierwszej edycji Szwederiady została Szkoła Podstawowa nr 30. Obecnie 🏆 przechodni znajduje się w Szkole Podstawowej nr 63, zwycięzcy zeszłorocznej, drugiej edycji.

W tym roku wspiera nas Akademia Mistrzów Sportu pana Jacka Lewandowskiego. Bardzo dziękujemy💪💪💪. Akademia Mistrzów Sportu – AMS, to działające od 3 lat renomowane centrum szkoleniowe, realizujące szkolenie w wybranych dyscyplinach sportu: lekkoatletyka triathlon, pływanie oraz treningi tzw. personalne i indywidualne wg potrzeb dorosłych i dzieci.  Akademia wspiera rozwój dzieci i młodzieży oferując zajęcia z lekkiej atletyki, pływania i triathlonu. Osoby dorosłe mogą spełniać swoje marzenia w dążeniu do jak najlepszych wyników w triathlonie, biegach, pływaniu oraz innych dyscyplinach sportowych. więcej (kliknij)