Szwederowo obejmuje następujące ulice:

Rejon wyborczy numer 1

Antoniego Chołoniewskiego, Grodziska, Konopna,  Kujawska od nr 2 do końca, Ludwika Solskiego, Lwowska, Nowa, Nowodworska, Podgórna od nr 5 do końca i od nr 6 do końca, Romualda Traugutta,  Sieroca, Teofila Lenartowicza, Terasy, Ugory, Wiatrakowa, Zbigniewa Herberta.

Rejon wyborczy numer 2

Aleje Jana Pawła II od nr 140 do końca,  Brzozowa od nr 1 do nr 11 i od nr 2 do nr 22, Elizy Orzeszkowej, Gładka, Horodelska, Jesionowa, Ks. Jana Bocheńskiego, Marii Konopnickiej od nr 1 do nr 17 i od nr 2 do nr 16,  Prosta, Przy Lotnisku, Przyłęcka, Pusta, Rynarzewska, Stanisława Sadowskiego, Walentego Stefańskiego, Wczasowa, Ziemska.

Rejon wyborczy numer 3

Bohdana Zaleskiego, Brzozowa od nr 13 do końca i od nr 24 do końca, Gabrieli Zapolskiej, Kazimierza Brodzińskiego, Marii Konopnickiej od nr 19 do końca i od nr 18 do końca, Podhalańska,  Seweryna Goszczyńskiego, Tomasza Zana.

Rejon wyborczy numer 4

Bielicka od nr 2 do nr 22 i od nr 1 do końca, Filarecka, Jana Henryka Dąbrowskiego,  Jordanowska, Juliusza Kossaka od nr 1 do nr 23 i od nr 2 do nr 10, ks. Ignacego Skorupki    od nr 1 do nr 71 i od nr 2 do nr 64, Mariacka, Na Wzgórze Jana Henryka Dąbrowskiego, Norweska, Orla, Piękna od nr 1 do końca, Stanisława Leszczyńskiego od nr 1 do nr 83 i od nr 2 do nr 86, Stroma, Szubińska od nr 1 do nr 21, Szwedzka,  Wincentego Rogali, Żuławy.